Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Порошенко зустрівся з делегацією Конґресу

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

Порошенко зустрівся з делегацією Конґресу

Порошенко і делегація Конґресу

Президент України 6 серпня ц. р. зустрівся з делегацією Конґресу США на чолі з Ненсі Пелосі, лідером демократичної меншості у Палаті представників. Співрозмовники обмінялися думками щодо стану виконання Мінських домовленостей і зусиль України для припинення аґресії з боку Російської Федерації (РФ), у т. ч. у політичній площині.
Глава держави висловив вдячність за послідовну та міцну підтримку Сполученими Штатами України та відзначив необхідність подальших кроків із метою деескалації ситуації та реалізації раніше узгоджених сторонами заходів у безпековій, гуманітарній і політичній сферах.
Петро Порошенко відзначив вагому роль Конґресу США у підтримці незалежності та суверенітету України, наданні допомоги нашій державі у зміцненні її обороноздатності, впровадженні внутрішніх реформ і стабілізації економічної ситуації, а також висловив сподівання, що така підтримка буде зміцнюватися й надалі.
Сторони обговорили питання тіснішої взаємодії між США й Україною у питаннях кібер-безпеки, у військовій і військово-технічній сферах і підтримці реформ в Україні, зокрема в енергетичному секторі. Окрему увагу було приділено залученню та захисту американських інвестицій в Україні й участі американських компаній у приватизації українських.
Президент України наголосив на активній позиції української влади щодо подальшої деолігархізації та подолання корупції, у т. ч. шляхом активнішого залучення американських фахівців для боротьби з відмиванням «брудних грошей».
Ненсі Пелосі, своєю чергою, висловила слова солідарності американського народу з Україною та запевнила Президента в подальшій підтримці Сполученими Штатами нашої держави в її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність.
Члени американської делегації схвально оцінили мирні ініціативи Президента України та зусилля, спрямовані на деескалацію ситуації на Донбасі, встановлення миру та вирішення гуманітарних проблем. У складі делегації на зустрічі також були присутні члени Палати представників Конґресу Марк Візі, Анна Ешу, Роза ДеЛауро, Седрик Річмонд, Челлі Пінгрі та Девід Чичилліне. З українського боку в зустрічі взяли участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін і голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply