Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 29, 2020

Помер Іван Плющ

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Помер Іван Плющ

Іван Плющ

У ніч на 26 червня на 73-му році життя помер український політик, колишній голова Верховної Ради Іван Плющ. Смерть настала після тривалого захворювання на рак. Президент Порошенко висловив співчуття родичам померлого, назвавши Івана Плюща «виваженим і мудрим політиком».
У повідомленні Петра Порошенка, яке опублікував сайт президента, сказано: «Пішла із життя добропорядна і чуйна людина, виважений і мудрий політик, досвідчений парламентарій і особистість із високими моральними рисами. Іван Степанович — яскравий приклад самовідданого служіння своєму народові і Українській державі». «Поділяю гіркий біль непоправної втрати і сумую разом з вами», — цитує прес-служба президента п. Порошенка.
Іван Плющ — Герой України, депутат п’ятьох скликань парламенту. Він двічі був головою Верховної Ради, обіймав посаду секретаря Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) України. Народився 11 вересня 1941 року в селі Борзні на Черкащині. 1962-го вступив до Комуністичної партії Радянського Союзу. За спеціальністю — агроном.
1990-го він очолив Київську обласну раду. Того ж року почалася парламентська діяльність Івана Плюща. У парламенті першого скликання його обрали першим заступником спікера. З усіх парламентських кампаній п. Плющ не брав участі лише в останній — 2012-го. 2006 року його виборчий блок не подолав тривідсоткового бар’єру. 2007-го, за президентства Віктора Ющенка, Іван Плющ працював секретарем РНБО. 2001 року президент Леонід Кучма вручив йому орден Героя України «за видатні особисті заслуги перед Україною в розбудові державності, плідну політичну та громадську діяльність».
Бі-бі-сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply