Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Передвиборний яйцепад

Автор:

|

Квітень 17, 2014

|

Рубрика:

Передвиборний яйцепад

Добкін перетворився на Шрека

У Миколаєві 9 квітня побили та закидали яйцями Олега Царьова, народного депутата від Партії реґіонів (ПР) і кандидата в президенти України. Повідомляється, що він приїхав до обласного центру, щоби відвідати постраждалих у сутичках між народним ополченням «За цілісність України» й учасниками проросійського мітинґу біля пам’ятника героям-ольшанцям.

Наступного дня вже в Одесі учасники Євромайдану жбурляли яйцями в кандидата в президенти Сергія Тігіпка. Близько 20 активісток в українських вінках на головах зустріли п. Тігіпка, коли той прибув на прес-конференцію, заплановану в одному з медіа-центрів на проспекті Шевченка. Вони кричали: «Путінська повія!», «Ганьба!» тощо. Потім у нього полетіли яйця. Як пояснили в прес-службі «Євромайдан-Одеса», колишнього «регіонала» хотіло «привітати» більше людей, але не всі встигли, оскільки багато хто вирушив спершу зустрічати Олега Царьова, котрого того дня заблокували в готелі.
Натомість, 11 квітня вже в Донецьку п. Царьов запевнив сепаратистів, що зробить усе можливе для зриву президентських виборів, призначених на 25 травня ц. р. Спілкуючись із тими, хто захопив будівлю Донецької облдержадміністрації, цей претендент на президентську посаду сказав: «Я впевнений, що виборів не буде. Роблю все, щоби їх не було. І це простіше робити, коли в мене є мандат. В іншому випадку я би приїхав, а мене би десь у Києві чи в будь-якому іншому місці посадили б – і все, це би швидко скінчилося».
12 квітня, під час візиту Михайла Добкіна, офіційного кандидата в Президенти України від ПР, на Дніпропетровщину для зустрічі з партійцями, у Павлограді його зустріли плакатами з гаслами: «Чемодан, вокзал, Росія!», «Сепаратизм не пройде», «На нари, а не в президенти!» Також у п. Добкіна полетіли яйця. Однак у «регіонала» вони не поцілили, й у щільному кільці охорони він пройшов до будівлі, де відбулася його розмова з однопартійцями.
А 13 квітня Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять героїв Холодного яру в Черкаській області. Однак під час її виступу учасники мітинґу почали свистіти та кричати: «Ганьба!» – «Я знаю, що бруд ллють і на мене. Хочу, щоби такого не було, і ми надалі розуміли б одне одного», — відповіла на це п. Тимошенко. Як потім з’ясувалося, її також планували закидати яйцями, але не ризикнули.
14 квітня у Кривому Розі місцеві активісти організували зустріч Михайлої Добкіну, закидавши його автомобіль яйцями, петардами і зеленкою. Увечері понеділка під студією ICTV у Києві учасники «Чорного комітету» разом із іншими активістами Майдану атакували Михайла Добкіна. Політика та його охоронців закидали зеленкою, яйцями та борошном.
Після цього активісти Майдану там же пробили колеса в автомобілях, якими Олег Царьов з охороною і вимагали від міліції почати обшук на предмет зброї. Правоохоронці перевірили документи та почали огляд салону. В автомобілі знайшли вогнепальну та холодну зброю, а також кілька ріжків, схожих на обойми до автомата Калашникова.
Увечері понеділка під студією ICTV у Києві учасники «Чорного комітету» разом із іншими активістами Майдану атакували Михайла Добкіна. Політика та його охоронців закидали зеленкою, яйцями та борошном.
Після цього активісти Майдану там же пробили колеса в автомобілях, якими Олег Царьов з охороною і вимагали від міліції почати обшук на предмет зброї. Правоохоронці перевірили документи та почали огляд салону. В автомобілі знайшли вогнепальну та холодну зброю, а також кілька ріжків, схожих на обойми до автомата Калашникова.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...