Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Партії Тимошенко й Литвина обмінялися заявами

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Партії Тимошенко  й Литвина обмінялися заявами

Володимир Литвин (на фото), голова Верховної Ради України (ВРУ), заявив, що Генеральна прокуратура (ГПУ) повинна внести подання про позбавлення депутатських повноважень Романа Забзалюка й Ігоря Рибакова, якщо доведе їхню провину в справі про підкуп. У партії «Батьківщина» різко відреаґували на заяву спікера парламенту. «На Литвина, як на голову ВРУ, лягає повна політична й кримінальна відповідальність за розквіт корупції в стінах парламенту», — заявили в партії Юлії Ти­мошенко.

На думку «бютівців», саме за активної участі Володимира Литвина після президентських виборів «було здійснено незаконний, антиконституційний і корупційний процес формування пропрезидентської коаліції у ВРУ». «За згодою п. Литвина та за його особистого заступництва під куполом парламенту розцвіла гуртова торгівля грішними депутатськими тушами», — ідеться в повідомленні «Батьківщини».

«Компанію Ігорю Рибакову повинен скласти не Роман Забзалюк, а сам Володимир Литвин. Саме він «кришував», заохочував і леґалізував підкуп депутатів. Саме він заплющив очі на постійні порушення пропрезидентською більшістю Конституції, законів України, реґламенту ВРУ», — резюмували в БЮТ.

Своєю чергою, у партії п. Литвина вважають, що заява, розповсюджена «Батьківщиною» про відповідальність лідера Народної партії Володимира Литвина за скуповування «тушок» у парламенті, не просто суперечить дійсності, а взагалі не в’яжеться зі здоровим глуздом. «Термін «кришує», вжитий у заяві на адресу п. Литвина, справді більше підходить для лексикону тих людей, яким «бютівці» продали місця у своїх партійних списках. Виникає враження, що в БЮТ страждають на вибіркову амнезію. Працівникам прес-служби партії, які пишуть такі абсурдні заяви, варто було би поцікавитися у своїх партійних лідерів, чи не з’явилася політична корупція в ВРУ саме тоді, коли вони разом зі своїми бізнес- або, скоріше, кримінал-партнерами прийшли в парламент», — заявили в Народній партії.

Як зазначається в цьому повідомленні, «зради та переходи з фракції у фракцію, за якими «бютівці» є абсолютними чемпіонами не тільки в нинішньому скликанні ВРУ, а й за весь період існування українського парламенту, — закономірний результат чинної в БЮТ практики купівлі-продажу депутатських мандатів і набору до своїх лав олігархів і кримінальних авторитетів, чиї інтереси є діаметрально протилежними до інте­ресів України й українських громадян». «Серед тих, кого назвали «тушками», ледь не половина — колишні голови обласних організацій «Батьківщини». Тому, замість поширення абсурдних заяв, «бютівцям» потрібно серйозно задуматися над якістю свого партійного активу», — зауважили в Народній партії.

До речі, депутати від фракції «БЮТ-«Бать­ків­щина» передали Центру дитячої онкогематології й трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у м. Києві 3,6 млн грн. Участь в акції взяли Андрій Кожем’якін, голова фракції «БЮТ-«Батьківщина», і його заступник Роман Забзалюк. «Фракція «БЮТ-«Батьківщина» провела спеціальну акцію з розкриття у ВРУ корупційних схем, завдяки яким було сформовано незаконну більшість», — сказав він. За словами п. Кожем’якіна, БЮТ-Батьківщина» від самого початку вирішив, що зібрану суму буде передано для лікування онкохворих дітей.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply