Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Новий пакет санкцій проти РФ

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Новий пакет санкцій проти РФ

Арсеній Яценюк

Уряд затвердив список осіб і підприємств Російської Федерації (РФ) проти яких пропонує ввести санкції. «Почали діяти розширені санкції проти РФ, введені урядом США. А Кабінет міністрів України схвалив і відправив на розгляд Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) другий пакет про введення санкцій», — повідомив Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України. За його словами, уряд пропонує застосувати санкції щодо 1124 фізичних і 156 юридичних осіб.
Як писав «Міст», Валерій Чалий, посол України в США, повідомляв, що розширені санкції США проти Росії набули чинності. Наприкінці липня ц. р. в Міністерстві фінансів США повідомили, що розширили санкційні списки щодо РФ низкою юридичних і фізичних осіб. Зазначалося, що серед фігурантів списку, зокрема, російський бізнесмен Роман Ротенберг, син колишнього президента України Олександр Янукович і колишній секретар РНБО Андрій Клюєв.
Нагадаємо, що в серпні минулого року Кабінет міністрів схвалив законопроект про введення санкцій стосовно іноземних осіб, котрі здійснюють злочини проти України. Серед санкцій було заморожування активів, заборони на діяльність на території України, мовлення та роботу в її інтернет-просторі, в приватизації, користуванні ліцензіями, а також транзит товарів через її територію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply