Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Німецькі лікарі провідали Тимошенко

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Німецькі лікарі провідали Тимошенко

Професор Лутц Хармс і лікар Аннет Райсхауер із клініки «Шаріте» побували в харківській лікарні залізничників, де вкотре оглянули Юлію Тимошенко. Інформацію про приїзд д-ра Хармса підтвердили в посольстві Німеччини в Україні, а також в українському Міністерстві закордонних справ.

Напередодні приїзду німецьких медиків у мас-медіа з’явилися численні публікації, присвячені попередньому візиту Лутца Хармса в Україну. Зокрема, газета «Комсомольська правда в Україні» опублікувала матеріал, у якому стверджується, що лікуючому лікарю Юлії Тимошенко організували справжню культурну програму вартістю близько 70 тис. грн. Зокрема, д-ра Хармса зводили на фінальний матч Євро-2012 і покатали на катері Дніпром.
Як доказ було наведено відеозапис, знятий на камеру мобільного телефону й викладений на сервісі You-Tube. У кадрі – Лутц Хармс, народний депутат Микола Катеринчук і переможниця конкурсу краси «Королева світу» 2010 року Марія Фурдичко. Пан Катеринчук і панна Фурдичко підтвердили достовірність відеозапису. Німецька сторона до останнього часу стверджувала, що не отримує грошей за лікування Юлії Тимошенко. Нагадуємо, що Лутц Хармс є службовцем. Згідно з правовим кодексом німецьких службовців, їм пропонується уникати отримання будь-якого зиску від своєї роботи, окрім заробітної плати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...