Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Націоналісти захопили офіс Яценюка

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Націоналісти захопили офіс Яценюка

Бійці Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Тризуб імені Степана Бандери» та представники Української політичної організації (УПО) 20 червня захопили офіс «Фронту змін» у Києві й вимагали особистої зустрічі з Арсенієм Яценюком. Націоналісти звинувачують його в приховуванні від колег по фракції й українського суспільства загалом інформації щодо участі Аркадія Корнацького, потенційного кандидата в депутати від ВО «Батьківщина», в українофобських і антидержавних політичних проектах.
Зокрема, «Тризуб» і УПО заявляють, що 1999 року п. Корнацький балотувався до Державної думи Російської Федерації (РФ) від політичного блоку «Отечество — вся Россия», створеного членами Ради Федерації, котрі відмовилися 1999-го ратифікувати Договір про дружбу та співробітництво РФ і України, оскільки не визнавали територіальної цілісності української держави, у тому числі приналежності їй Криму та Севастополя. Очолювали блок відомий українофоб Юрій Лужков, котрого за заклики до від’єднання Криму навіть визнали в Україні персоною нон-ґрата, і Євген Примаков, голова Служби зовнішньої розвідки РФ, який особисто координував діяльність кримських сепаратистів у період правління Юрія Мєшкова, самопроголошеного президента Криму.
«Тепер, коли ллється людська кров, легко сказати, що не потрібно інших доказів опозиційності Аркадія Корнацького. Проте конфлікт навколо землі, яка йому належить, а точніше – колосальних запасів корисних копалин, що є в ній, виник задовго до того, як п. Корнацький вирішив вступити до лав Об’єднаної опозиції, і тягнеться ще від початку 2010 року. Крім того, співпрацю з українофобськими організаціями треба змивати власною кров’ю, а не кров’ю підконтрольних селян, захищаючи Україну, а не закулісні інтереси фінансово-промислових груп. Ми сподіваємося, що Ви маєте достатньо мужності для того, щоби визнавати й виправляти власні помилки. В іншому разі всю відповідальність за наслідки прийнятого рішення буде покладено на Вас особисто», — ідеться у відкритому листі до Арсенія Яценюка, голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України.
Раніше з аналогічними зверненнями до п. Яценюка вже зверталася група українських дисидентів на чолі з Левком Лук’яненком і Василем Овсієнком, а також народні депутати Володимир Бондаренко, Юрій Михальчишин, Олег Тягнибок і інші.
Нагадаємо, що 18 червня Аракадій Корнацький заявив про рейдерське захоплення «Аґрофірми Корнацьких». Не минулося без сутичок і поранень людей. Пан Корнацький також заявив, що нападом на його фірму керують особисто губернатор Миколаївської області Круглов і генеральний прокурор України Віктор Пшонка. Однак Генеральна прокуратура спростувала причетність голови відомства до цієї фірми. Своєю чергою, Микола Круглов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації, стверджує, що «Аґрофірма Корнацьких» незаконно зайняла землю в селі Чаусово-2 Первомайського району. Ярослав Сухий, депутат від Партії регіонів, запевняє, що в конфлікті навколо «Аґрофірми Корнацьких» немає політичної складової.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply