Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

Миротворці Олланда та Меркель

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Миротворці Олланда та Меркель
Анґела Меркель і Франсуа Олланд

Анґела Меркель і Франсуа Олланд

Петро Порошенко 18 січня провів у Києві зустріч із Крістофом Хойсгеном і Жаком Одібером, представниками федерального канцлера Німеччини Анґели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда відповідно. Дискусія відбулася в розвиток домовленостей, досягнутих під час останньої телефонної розмови між лідерами України, Німеччини та Франції. «Президент подякував представникам Німеччини та Франції за дуже важливу роль, яку вони відіграють у деокупації частини Донецької та Луганської областей, а також продовженні політики невизнання анексії Криму», — повідомила прес-служба глави держави.
Також сторони висловили стурбованість численними порушеннями режиму припинення вогню, перешкоджання роботі Організації з безпеки та співпраці в Європі та відзначили прогрес, якого досягла Україна у виконанні Мінських домовленостей. «Співрозмовники наголосили на важливості координації спільних дій для їхнього повного виконання. Серед ключових елементів були названі стійке припинення вогню, виведення російських військ і техніки, відновлення контролю України за своїм кордоном і звільнення заручників», — зазначили в прес-службі.
Зі закордонними гостями зустрівся й Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України. У ході зустрічі політики обговорили ситуацію на сході України та перспективи подальшої співпраці України з ЄС. «У ході розмови обговорювалися актуальні питання мирного врегулювання в окремих районах Донецької та Луганської областей і відновлення територіальної цілісності України», — повідомила прес-служба уряду. Крім того, співрозмовники обговорили окремі аспекти співпраці між Україною й ЄС і першочергові завдання в контексті європейської інтеграції України.
Після цього Крістоф Хойсген і Жак Одібер відбули в Москву.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...