Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Місія спостерігачів сумнівається в результатах виборів за деякими округами

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Місія спостерігачів сумнівається в результатах виборів за деякими округами

Місія спостерігачів Канади відзначає серйозні порушення в підрахунку голосів за мажоритарною складовою, що ставить під сумнів достовірність результатів виборів у низці округів. «Процес підрахунку голосів затьмарений серйозними порушеннями, що призводить до появи сумнівів щодо чесності результатів у кількох округах», — ідеться в прес-релізі місії Канади. Так, спостерігачі наголошують, що в багатьох окружних виборчих комісіях визначення підсумків голосування триває надзвичайно довго. У кількох окружкомах, станом на 2 листопада, підрахунок голосів не завершився.

У місії також говорять про випадки, коли процес підрахунку голосів можна охарактеризувати як «непрозорий, хаотичний і затьмарений порушеннями», зокрема, спостерігачі вказують на факти, коли протоколи дільничних виборчих комісій «підправляли» просто в окружкомі без обов’язкового в таких випадках схвалення поправок кворумом членів відповідних комісій і не рушали назад до дільничної комісії.
Були також приклади появи незаповнених форм протоколів із підписами членів комісії. Насторожує спостерігачів і велика кількість протоколів, які було відіслано для виправлення в дільничну комісію. «Є серйозні проблеми з маніпуляцією електронними даними про перебіг голосування в значній кількості округів, що відображалося на веб-сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК). Спостерігалися випадки зміни результатів після того, як в окружком уже було подано 100 % протоколів із дільниць, де проходило голосування, а також випадки аномальних результатів по дільничних виборчих комісіях. ??ЦВК визнала, що їй передавали сфальсифіковані електронні дані про хід голосування», — підкреслюється в прес-релізі.
Спостерігачі Mission Canada звертають увагу на моменти тиску та залякування членів дільничних і окружних комісій. «Цей факт у поєднанні з умисними затримками всього процесу підрахунку голосів свідчить про спроби маніпуляції результатами, особливо там, де невеликий розрив голосів, зокрема в округах міста Києва й Київської області, — підкреслюють у місії. — Особливо напружена й тривожна ситуація складається в Миколаївській області, в окружкомі № 132, де спеціальні міліцейські підрозділи вилучили виборчі матеріали з окружкому».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply