Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Мільярдний хабар для Віктора Ющенка від Партії реґіонів

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Мільярдний хабар для Віктора Ющенка від Партії реґіонів
Віктор Ющенко

Віктор Ющенко

Несподіваною сенсацією поділився в останній день весни Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Він стверджує, що Віктор Ющенко, третій президент України, а також його соратники Віктор Балога та Віра Ульянченко отримали майже 1 млрд USD за призначення Януковича прем’єр-міністром України. «Ми шукаємо в «чорній касі» Партії реґіонів (ПР) два мільярди доларів, а майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу Ющенко, Балога й Ульянченко?» — обурився він.
Також прикладом афери родини Ющенків він назвав «Лікарню майбутнього», яку так і не збудували. «Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко та його дружина Катерина створили фонд «Україна 3000» і в прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої «Лікарні майбутнього»? У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи — по 10, 50, 100 млн грн. А прості громадяни, котрі наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто й не збирався будувати і не збудував», — заявив очільник «Срібної землі».
Він додав, що ще за часів президентства Януковича особисто спрямував усі матеріали в Генеральну прокуратуру (ГПУ) і здивувався, що цим питанням не займається Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). «Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому пропоную почати з екс-президента Ющенка», — запропонував п. Москаль.
Природно, його відразу кинулися спростовувати. Катерина Ющенка назвала цю заяву «нісенітницею». «Мабуть, для Москаля це — такий собі вид спорту: новий наклеп у бік родини Ющенків має бути яскравішим за попередній, — обурювалася вона. — Раніше, коли він був народним депутатом, то разом із головним комуністом Симоненком був одним із найбільших гонителів проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини, що його ініціював наш фонд «Україна 3000». У 2009-2011 рр. — період активної фази реалізації цього проекту — саме з його подачі ми зазнали численних перевірок із боку прокуратури, Служби безпеки України (СБУ), Контрольно-ревізійного управління та податкової.
Своєю чергою, Віктор Балога, кум і глава секретаріату президента Ющенка, відразу ж звернувся в НАБУ. Політик попросив, аби там перевірили слова Геннадія Москаля. А от Ірина Ванникова, прес-секретар п. Ющенка, виявилася розгубленою. «Не коментуємо хвору уяву скомпрометованих політиків», — заявила вона.
Сам же лідер Помаранчевої революції традиційно зберігає мовчання. Журналісти спробували знайти його в своєму будинку під Києвом, але побачили там лише охоронців. Ті повідомили, що їхній шеф — у справах у столиці.
Приміщення колишнього штабу партії «Наша Україна» і президентського фонду Ющенка в Києві зачинене. За іншою адресою можливого розташування офісу партії «Наша Україна» журналісти несподівано зустріли Владислава Лукьянова, колишнього депутата від ПР. Він, виявляється, також шукав третього президента, але причину повідомити відмовився.
Крім звинувачень Геннадія Москаля, цього дня пролунали й інші. Зокрема про те, що ПР нелегально фінансувала «Нашу Україну» в другому півріччі 2012 року. Про заявив Сергій Лещенко, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка». Однак, чи виллється це у щось серйозне, важко сказати. Адже вийшов сухим із води Леонід Кучма, попередник Віктора Ющенка. Та й перспектива довести до суду справу Януковича — доволі примарна.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...