Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Медична мафія хоче позбутися Уляни Супрун

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Медична мафія хоче позбутися Уляни Супрун

Уляна Супрун

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету Міністрів (КМУ) про відставку Уляни Супрун, виконувача обов’язки міністра охорони здоров’я. За постанову проголосували семеро з 12 присутніх на засіданні членів комітету.
Ігор Шурма, колишній соратник Януковича, а тепер — народний депутат від «Опозиційного блоку», котрий ініціював цю постанову, зазначив, що д-р Супрун не має відповідної освіти та порушує законодавство, оскільки виконує обов’язки міністра більше шістьох місяців. За словами Ольги Богомолець, голови комітету, проект постанови може бути винесено до парламенту «в будь-який момент». «Головне, щоб була політична воля для відставки Супрун», — заявила вона.
Як писав «Міст», КМУ призначив Уляну Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я 1 серпня 2017 року. За її урядування в Україні була розпочата реформа охорони здоров’я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», а також ряд програм, зокрема, «Доступні ліки» тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply