Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

Майно олігархів, що підтримують сепаратистів, конфіскують?

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Майно олігархів, що підтримують сепаратистів, конфіскують?
Ігор Коломойський

Ігор Коломойський

Ігор Коломойський, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ДОДА), вважає, що держава зараз повинна провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратизму й усіх тих, хто фінансував та продовжує фінансувати тероризм в Україні. Про це розповів Борис Філатов, заступник голови ДОДА. За його словами, така розмова з п. Коломойським у нього відбулася під час обговорення ситуації в країні.

«Сидимо, обговорюємо поточну ситуацію в області та країні. І тут Ігор Валерійович каже: «Держава сьогодні просто зобов’язана провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратизму. Усіх тих, хто фінансував і надалі фінансує терор у країні», — повідомив п. Філатов.
«Ти тільки подумай, мало того, що вони на безконкурсній основі «сперли», майже безкоштовно, десятки заводів, енергокомпаній, «Укртелеком» (належить мільярдеру Рінату Ахметову — Ред.). Але сьогодні за рахунок цих підприємств Янукович і його поплічники фактично спонсорують убивство наших громадян», — процитував слова Ігоря Коломойського Борис Філатов.
Він також зазначив, що на запитання, куди і кому передавати це вилучене майно, п. Коломойський відповів, що майно може бути передане в Акціонерне товариство (АТ), де акціонерами будуть учасники Антитерористичної операції (АТО) і родичі загиблих. «У спеціальне АТ, у якому акціонерами будуть учасники АТО, ветерани, родичі загиблих. А як ти думаєш? Чому одні повинні вмирати за свою країну, а інші – продовжувати жирувати? Ти взагалі розумієш, ЯКІ питання почнуть задавати хлопці владі, коли повернуться з фронту?» — заявив, за словами п. Філатова, п. Коломойський. Крім того, заступник губернатора додав, що Геннадій Корбан, керівник апарату голови ДОДА, котрий був присутній на зустрічі, висловив готовність «придумати схему реалізації цієї ідеї».

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply