Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Махінації олігархів розслідуватимуть?

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Махінації олігархів розслідуватимуть?

Українські олігархи виводять за кордон кошти, сукупну суму яких можна порівняти з обсягом дефіциту державного бюджету чи держборгу України. Про це заявив Міхаель Галер, депутат Європарламенту від Німеччини. 

«Цікава обставина — багато з тих, хто зараз виступає проти підписання асоціації з ЄС, насправді провадить дуже активний бізнес у самій Європі, — зазначив р. Галер. – Якщо порівняти обсяг коштів, які ці люди виводять за кордон із дефіцитом держбюджету або держборгом України — ці цифри можна порівняти».
Також депутат Галер зазначив, що цих підприємців «треба переконати поводитися інакше», наприклад, закликати фіскальні органи ЄС розслідувати певну діяльність цих людей. «Можливо, їх не дуже вражає протест на Євромайдані, але якщо справа дійде до їхніх власних активів, гадаю, це змінить їхню думку. Почати можна на Кіпрі, перейти до Австрії, розслідувати в Німеччині, Великій Британії, Швейцарії. Думаю, це змінить ситуацію», — підкреслив Міхаель Галер.
Нагадаємо, що, за інформацією українських медіа, тільки з 2011 року українські банки перерахували в офшорні зони та на Кіпр 53,397 млрд USD. Це — понад 400 млрд грн. Для порівняння: дохід держбюджету на 2012 рік склав 367 млрд грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply