Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Луценко представив громадський рух «Третя республіка»

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Луценко представив громадський рух «Третя республіка»

У Львові 14 червня Юрій Луценко репрезентував громадський рух «Третя республіка». У своєму виступі він зазначив, що це – «новий громадський рух небайдужих громадян, які хочуть створити нову державу на новому ґрунті». 

«2005 року ми пішли за месією без плану. Я уважно слухав Ющенка на Майдані — це дитячі мрії. Нам потрібен план, а потім уже — виконавці, і далі — лідер. Воно перемогло без плану, а що далі?» — запитував п. Луценко під час «круглого столу» у Львові. Екс-міністр також попросив вибачення за свої помилки, але при цьому наголосив, що «зараз це нічого не змінить».
Юрій Луценко зауважив, що у в’язниці він мав «дуже багато часу, аби подумати», і дійшов висновку, що нову Україну можна побудувати лише на основі нового руху знизу, який базуватиметься на плані перетворень. Згодом на брифінгу для журналістів екс-міністр заявив, що він створює не нову політичну партію ані громадську організацію, a громадську ініціативу на зразок Народного руху України чи польської «Солідарності».
«Ні в яку партію я не вступатиму, a хочу побудувати народний рух в Україні — структуру без будь-якої політичної чи партійної прив’язки. Я не будую її з прицілом на 2015 рік (коли в Україні пройдуть президентські вибори — Ред.), але, на жаль, ні я, ні ви цей рік не зможемо обійти», — наголосив п. Луценко.
Екс-міністр також повідомив, що написав лист до екс-прем’єра Юлії Тимошенко з приводу її згоди з рішенням політиків, щоб у першому турі від Об’єднаної опозиції балотувався не єдиний кандидат, a кілька. Юрій Луценко особливо підкреслив, що не згоден із цим і вважає цей варіант програшним. Він висловив надію, що зможе переконати п. Тимошенко змінити свою думку.
Водночас, колишній урядовець акцентував на тому, що перемогти на президентських виборах 2015 року опозиційні сили зможуть лише тоді, коли в суспільстві буде створено рух на кшталт Народного руху. «У нинішньої влади – більше сили та більше грошей. Для зміни влади недостатньо переможного голосування, потрібно, щоби на вулицю вийшли мільйони», — сказав політик. Він також поінформував присутніх, що не має наміру ставати ні лідером, ні вождем цієї народної ініціативи, a хоче бути комунікатором між політиками та народом, який, як іронічно зазначив екс-міністр, «на жаль, зараз виявляє тотальну недовіру до політиків, у тому числі до самого Юрія Луценка».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply