Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Луценка доводять до інвалідності?

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Луценка доводять до інвалідності?

Апеляційний суд не побачив підстав для перегляду вироку в справі Юрій Луценка про стеження за водієм Сацюка Валентином Давиденком. Відповідну повну ухвалу суду зачитав головуючий Олег Присяжнюк. Раніше суддя озвучував лише резолютивну частину, за якою, вердикт Печерського суду було залишено без змін. Причому головуючий не захотів оприлюднити особливу думку одного із суддів щодо ухвали, хоча п. Луценко вимагав це зробити.

Суддя зачитав, що п. Луценко, п. Павленов і п. Тарасенко мали діяти лише в межах закону й Конституції. Суддя Присяжнюк також послався на те, що слідчим Трояном виносилася окрема постанова про порушення справи проти Валентина Давиденка. А постановою від 4 серпня 2009-го вона була закрита тим же слідчим за підписом заступника міністра Коляди. Відтак, постанову п. Павленова та п. Тарасенка, підписану Юрієм Луценком, суд визнав незаконною. «Луценко через несумлінне ставлення до своєї роботи підписав постанову. Це дало змогу працівникам департаменту незаконно ініціювати справу проти Давиденка, чим було порушиено охоронювані законом права Давиденка», — зачитав текст ухвали Олег Присяжнюк.
«Суд вважає, що перевірка МВС проводилася компетентними особами, які визнали, що підсудні порушили закон про оперативну розшукову діяльність» — додав суддя Присяжнюк. Він також назвав безпідставним твердження підсудних, що шкоди п. Давиденку завдано внаслідок рішення судді Апеляційного суду Марії Приндюк, яка дозволила прослуховування водія Сацюка. Суд також послався на письмові свідчення п. Давиденка про те, що його права було порушено стеженням і прослуховуванням, і погодився з рішенням Печерського суду щодо завдавання потерпілому істотної шкоди.
Натомість, Юрій Луценко заявив про блокування його лікування в Менській колонії. Про це йдеться в його офіційній заяві, яку він передав під час судового засідання на ім’я начальника Менської виправної колонії № 91. «Заявляю Вам свій протест проти блокування надання мені медичної допомоги», — зазначено в документі. «Так, після проведення 8.11.2012 року чергової медкомісії я так і не отримав протягом 20 днів жодної (!) пігулки з прописаних мені медпрепаратів, — написав п. Луценко. – Це свідчить про свідоме доведення мене до інвалідності, що є кричущим порушенням моралі та закону».

Однак Юрія Луценка таки перевезли з Менської виправної колонії в Чернігівську обласну лікарню. Представники колонії повідомили, що екс-міністр погодився на обстеження, а його прихильники наполягатимуть на лікуванні п. Луценка в лікарні. Про це в розповіла Лариса Сарган, керівник прес-служби «Народної самооборони». «Півдня даємо лікарям на те, щоби вони оглянули його та зробили якісь висновки про стан його здоров’я», — заявила вона.
За словами речника «Народної самооборони», о 19.30 3 грудня Юрій Луценко прибув до лікарні. «Тюремники сказали, що він погодився на обстеження. Обстеження може тривати півдня — і тоді назад в колонію. Ми ж будемо знову наполягати на лікуванні», — зазначила п. Сарган.
Керівник прес-служби Народної самооборони не впевнена, чи пустять Ірину Луценко до чоловіка. «Вона у будь-якому разі планує там бути, а пустять її чи ні… Ми намагатимемося пробитися до Луценка, — зазначила вона. – Останній місяць він не отримував ні медикаментів, і тим більше лікування». Зазначимо, що п. Луценко офіційно погодився на медичне дообстеження. Раніше глава Управління ДПтС у Чернігівській області Олександр Доробалюк заявив, що найближчими днями Луценка можуть перевести з колонії в лікарню. А Луценко оприлюднив заяву, у якій висловив протест проти блокування надання йому медичної допомоги. За його твердженням, керівництво колонії свідомо робить із нього інваліда.
Своєю чергою, у ДПтС запевнили, що заява Луценка про ненадання йому медичної допомоги суперечить дійсності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...