Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Лікарі пропонують відправити Юлію Тимошенко лікуватися за кордон або ж під домашній арешт

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Лікарі пропонують відправити Юлію Тимошенко лікуватися за кордон або ж під домашній арешт

Лікарі німецької клініки «Шаріте» заявили, що для ефективного лікування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко її можна відправити за кордон або ж випустити з тюрми під домашній арешт. За словами іноземних спеціалістів, п. Тимошенко не може продовжувати терапію в тих умовах, у яких вона перебуває зараз.

«Із медичної точки зору, можна порекомендувати такі варіанти: проходження курсу за кордоном (шпиталь поновлює свою пропозицію про перехід на лікування, проте це можна зробити й у інших лікарнях). Якщо це неможливо з погляду закону, можна порадити лікування в умовах домашнього арешту», — мовиться в заяві медиків.
Неможливість перебування в ЦКБ № 5 «Укрзалізниці», де Юлія Тимошенко лікується починаючи з 9 травня, лікарі «Шаріте» пов’язують із чиненим на їхню пацієнтку психологічним тиском. «Неодноразове оприлюднення конфіденційної інформації, а також неможливість проводити бесіди віч-на-віч надзвичайно ускладнюють налагодження необхідних стосунків довіри між лікарем і пацієнтом і унеможливлюють одужання. А абсолютно спокійна та надійна ситуація у взаєминах між пацієнтом і лікарем вважається в усьому світі високим пріоритетом. Це стосується й пацієнтів, що перебувають за ґратами. У цьому контексті можна зрозуміти бажання Юлії Тимошенко припинити терапію в лікарні», — додали фахівці.
Водночас, вони наголошують, що не варто очікувати ефективного лікування й у в’язниці, де немає відповідних умов. У зв’язку із цим лікарі не виключають, що стан здоров’я Юлії Володимирівни може погіршитися. А за словами Сергія Власенка, адвоката екс-прем’єра, Юлії Тимошенко почувається гірше й уже не встає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply