Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Лави «Батьківщини» поповняться

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Лави «Батьківщини» поповняться

До лав київської «Батьківщини» ввійдуть представники ліквідованої Київської міської організації Народного руху України (НРУ). Рішення щодо цього було ухвалене на конференції Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина». 

«Ми повинні відійти від імітації будь-якого об’єднання та перейти до щирої співпраці на рівних умовах, про що свідчить початок процедури об’єднання «Батьківщини» та НРУ, — заявив народний депутат Юрій Одарченко, голова Київської міської парторганізації «Батьківщина». – До того ж, не слід забувати, що об’єднання кількох партій під час виборів до парламенту у виборчий блок, продемонструвало наявність політичних амбіцій «союзників», які іноді коштували нам представництва в дільничних і територіальних виборчих комісіях».
«В умовах небезпечної ситуації, пов’язаної з наступом антиукраїнських сил на українську державність, люди очікують від опозиції чітких і консолідованих дій. Ми засуджуємо будь-які спроби створити в Україні опозицію до опозиції, тому після завершення об’єднання продовжимо спільну боротьбу», — повідомив народний депутат Олександр Чорноволенко, голова Київської міської організації Народного руху України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply