Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Красуня з «Народного фронту» стала ще багатшою

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Красуня з «Народного фронту» стала ще багатшою

MICT_n__16-04-21__08_Красуня з НФ

Кажуть, що заглядати в чужу кишеню – непристойно. Але це коли не йдеться про політиків та державних службовців. Бо якщо ті хочуть, щоб люди їм вірили, то не повинні приховувати своїх статків. Для цього й служать майнові декларації.

Втім, цього разу виняткову цікавість викликали не найбільші капітали, а поєднання модельної зовнішності та товстого гаманця. Йдеться про 35-річну Тетяну Донець, члена фракції «Народного фронту» (№ 20 у виборчому списку), яку називають однією з найкрасивіших жінок Верховної Ради.

А її чергова декларація привернула увагу тим, що там вказано отримання фантастичного спадку – 36,7 млн грн! Втім, пані Тетяна й перед тим була дамою далеко не бідною. Загалом нею задекларовано 40,3 млн грн. Окрім того – 5 квартир,  3 житлових будинки (найбільший має площу 405,4 кв. м), 2 земельні ділянки і 3 автомобілі: Porsche Cayenne (2006 року випуску), Land Rover (2014) і Jaguar XF30 (2013).

Заради справедливості додамо, що Тетяна Донець не шкодує власних коштів, коли йдеться про суспільні інтереси, а особливо після початку бойових дій на Донбасі.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply