Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Комуністи відроджують СМЕРШ

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Комуністи відроджують СМЕРШ

При Одеській обласній організації Комуністичної партії України (КПУ) буде створено підрозділ СМЕРШ. Про це поінформував Євген Царьков, перший секретар Одеського обкому КПУ. За його словами, відповідне рішення було ухвалене 5 березня, у день 60-ї річниці з дня смерті Йосипа Сталіна.

Як зазначив п. Царьков, до СМЕРШ набиратимуть молодих комуністів, а також тих, хто співчуває партії та займається боротьбою або бойовими мистецтвами. «Члени загону будуть реагувати на спроби ідеологічних опонентів із націоналістичних організацій здійснити акти вандалізму», — уточнив комуніст.
Разом із тим, Євген Царьков повідомив, що Одеська обласна організація «Свободи» начебто пропонувала гроші безхатченкам, а також малозабезпеченим мешканцям міста Ананьєва за те, щоби ті зруйнували місцевий пам’ятник Леніну. «Приїжджали бандерівці, деякі з яких навіть не уявляють географічно Одеського реґіону, і пропонували особам без певного місця проживання 300 грн за те, щоби ті знесли пам’ятник Леніну», — розповів він.
«Підійшли до тракториста, зробили йому аналогічну пропозицію, той відразу вирішив поскаржитися в місцеве відділення КПУ», — похвалився Євген Царьков. Комуніст також заявив, що має намір скерувати звернення в прокуратуру з приводу вищевказаної незаконної діяльності «свободівців».
Раніше Олексій Костусєв, мер Одеси, заявив, що заборонив би партію «Свобода», якби мав таку можливість. Нагадаємо, що СМЕРШ (скорочення від «Смерть шпигунам») — назва низки незалежних одна від одної контррозвідувальних організацій у СРСР у часи Другої світової війни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...