Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Колесніченка закидали… лайном

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Колесніченка закидали… лайном

Відкриваючи 9 квітня прес-конференцію “Біометричне хуторянство”, Вадим Колесніченко й уявити собі не міг, чим це закінчиться: Єлизавета Жарікова, активістка «Коаліції учасників Помаранчевої революції» (КУПР), кинула в нардепа два мішечки з лайном, але не поцілила. Один із них, ударившись об стіну, луснув. «Реґіонал» назвав дівчину «хворою».

Панну Жарікову повезли до суду в супроводі «Беркута». Про це того ж дня поінформував Олександр Мисюра, член КУПР. «40 активістів зустрічали її аплодисментами, криками: «Слава!» Посадили її в міліційну машину. Вели без наручників два правоохоронці. Машина виїжджала з двору в оточенні двох десятків міліціонерів. Вони бігли поруч і не давали нікому підійти близько до машини. Боялися, що будуть її визволяти, чи що. Біля виходу з двору ми пізніше побачили два автобуси з «Беркутом», — розповів він.
Пан Мисюра також повідомив, що Єлизавету відвезли до Шевченківського районного суду Києва. За його словами, дівчині інкримінують хуліганство, за яке передбачено адміністративну відповідальність. «Могли призначити карне покарання, але схоже на те, що вони пішли шляхом адміністративного», — зазначив активіст.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply