Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Кернес працює мером по телефону

Автор:

|

Травень 15, 2014

|

Рубрика:

Кернес працює мером по телефону

Кернес у лікарні Хайфи

Геннадій Кернес повернувся до виконання обов’язків міського голови Харкова. Попри те, щоараз він лікується в одній із клінік Хайфи, усі справи чиновник залагоджує телефоном і через Інтернет, пише сайт міської ради колишньої столиці України.

За словами самого харківського мера, стан його здоров’я є задовільним і він не знає, хто вчинив на нього замах. Як писав «Міст», 28 квітня ц. р. у чиновника стріляли під час пробіжки Білгородським шосе. Наступного дня п. Кернеса перевезли в один зі шпиталів Ізраїлю, де йому врятували життя місцеві медики. Лікарі не приховують правди: випадок Геннадія Кернеса є унікальним. Шансів вижити після такого важкого поранення – дуже мало.
Прокуратура Харківської області здійснює процесуальне керівництво в провадженні за фактом замаху на вбивство харківського міського голови Геннадія Кернеса. Оперативне супроводження розслідування забезпечується особовим складом райвідділів, міського управління внутрішніх справ і управління в області.
Розслідування триває, його перебіг перебуває під особистим контролем керівництва Генеральної прокуратури України.
Правоохоронці розглядають чотири основних напрямки слідства: професійна діяльність, комерційні інтереси, особиста неприязнь і сепаратистський слід. Сам Геннадій Кернес наполягає на суто політичній версії. «Це — прикордонне місто. Я зупинився поки що на цій версії, не можу прийняти іншої, — наполягає міський голова Харкова. — Вигідно багатьом, але головним є те, що я – проукраїнський політик, я не за те, щоби Харків був у складі Росії, я за те, щоби Харків був у складі України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply