Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Кампанія проти Тимошенко

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Кампанія проти Тимошенко

У Франції наступного тижня вийде друком переклад книги німецького публіциста Франка Шумана «Аферистка. Справа Тимошенко». Франкомовна версія книги побачить світ 13 червня під назвою «Газова принцеса». Про це розповів паризький видавець Ів Дюрей, директор видавництва Editions du Moment, яке взялося за втілення цього проекту в життя.

«Особа колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко досі цікавить французів: вона – вродлива жінка й харизматичний політик. Саме тому проект викликав інтерес із боку видавництва Editions du Moment, яке вирішило видати книгу під назвою «Газова принцеса», — зазначив видавець. За його словами, французькій аудиторії буде цікаво дізнатися про події тих часів, коли п. Тимошенко очолювала український уряд.
«Гадаю, що читачі захочуть дізнатися про особливості української влади, її відносини з російськими можновладцями, й у цьому контексті особливим є те, як складалися стосунки Тимошенко з російським лідером Путіним», — зазначив Ів Дюрей. Він також висловив сподівання, що книга матиме попит серед французьких прихильників сучасних політичних бестселерів.
Як відомо, автор книги «Аферистка. Справа Тимошенко» заявляв, що замовлення на її написання видав собі сам. «Вона є злочинницею. Український суд ухвалив їй вирок на сім років, а за аналогічні злочини її партнер Лазаренко отримав у США дев’ять років», — вважає п. Шуман.
Відповідаючи на запитання про те, чи не хотів би він написати подібні книги про інших українських політиків, зокрема про президента Віктора Януковича, Франк Шуман сказав: «Наразі в моєму портфоліо немає інших тем по Україні, але якщо з’являться — буду писати». Пан Шуман публікується з 1978 року. З 1991-го він працював у видавництві Edition Ost.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply