Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Кадрові рокірування

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Кадрові рокірування

Віктор Янукович звільнив Валерія Хорошковського (на фото) з посади міністра фінансів, натомість призначивши його першим віце-прем’єром, повідомила прес-служба глави держави. Валерій Хорошковський очолював Службу безпеки України з 11 березня 2010 року до 18 січня 2012 року. 18 січня він обійняв посаду голови фінансового відомства. Тепер міністром фінансів п. Янукович призначив першого заступника глави Національного банку України (НБУ) Юрія Колобова. У квітні 2010-го його було призначено на посаду заступника голови правління НБУ, у листопаді того ж року — підвищено до першого заступника голови. До цього він працював в Укрексімбанку, був головою правління БТА Банку, директором казначейства Ощадбанку, радником із банківських питань ТОВ «Фінансова компанія Кібріт».

Крім того, 14 лютого президент своїм указом звільнив із посади Андрія Клюєва, першого віце-прем’єра, міністра економічного розвитку та торгівлі України, і призначив його секретарем Ради національної безпеки й оборони України замість звільненої із цієї посади Раїси Богатирьової.

А 23 лютого на посаду міністра економічного розвитку й торгівлі глава держави призначив підприємця Петра Порошенка, але той усе ще вагається. Зазначимо, що зараз бізнес-імперія п. Порошенка включає в себе кондитерську корпорацію «Рошен», кілька заводів автомобілів і автобусів (Луцький автомобільний завод, корпорація «Богдан»), корабельню «Ленінська кузня», канал телебачення «5-й канал» і кілька інших підприємств. 22 лютого 2007 року Петро Порошенко очолив Раду НБУ. Від жовтня 2009-го до березня 2010 року п. Порошенко обіймав посаду міністра закордонних справ.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply