Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Із Днем народження, Бандеро!

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Із Днем народження, Бандеро!
Київ

Київ

У містах України 1 січня відбулися факельні ходи з нагоди 107-ї річниці з дня народження Степана Бандери, лідера Організації українських націоналістів (ОУН). Зокрема, у Києві в такій ході брали участь близько 3 тис. осіб. Учасники ходи з парку Шевченка прийшли на Майдан Незалежності, де відбулося віче. Колону з парку очолювала автівка поліціянтів, самих учасників охороняли бійці Національної гвардії (НГУ). Дорогою багато автомашин сигналили на знак підтримки маршу. Учасники ходи несли понад 100 запалених факелів, також тримали в руках прапори з портретами Бандери та партійні прапори Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода». Вони йшли проїжджою частиною бульвару Шевченка, автомобільний рух по якому було перекрито.

Львів

Львів

У Львові на смолоскипну ходу зібралося близько 300 осіб. Охороняли колону близько 20 правоохоронців, котрі ситуативно перекривали рух на дорогах. У Сумах у факельній ході взяли участь близько 200 осіб. Вони зібралися біля меморіалу героям «Небесної сотні» і пройшли до центрального кладовища, де поховані бійці АТО. У Херсоні у такому заході взяли участь близько 100 активістів.

Херсон

Херсон

У Дніпропетровську близько 60 людей зібралися біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації на марш на честь Бандери. Активісти прийшли з прапорами та портретами керівника ОУН. Марш пройшов через центр до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Слов'янськ

Слов’янськ

В Одесі для участі у факельній ході на честь Бандери також зібралося близько сотні активістів «Свободи» та «Правого сектора» (ПС). Аналогічний марш пройшов і в Слов’янську Донецької області. Організатором заходу тут виступила місцева організація ВО «Свобода».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...