Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Ірині Фаріон відмовили в перекладачі

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Ірині Фаріон відмовили в перекладачі

Київський апеляційний адмінсуд відмовив Ірині Фаріон, депутатові від ВО «Свобода», в оскарженні рішення суду щодо забезпечення перекладу українською мовою іншомовних виступів у Верховній Раді (ВРУ). Як зазначили в цій партії, засідання, де було розглянуто скаргу, тривало близько п’яти хвилин. «Жоден представник сторони відповідача не з’явився до суду. Слід також зазначити, що суддя під час розгляду скарги не дозволив залучати свідків», — зазначила прес-служба ВО «Свобода».

Своєю чергою, п. Фаріон заявила, що подаватиме касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду. «Ми розуміємо, що за нинішньої кримінальної орди шанси перемогти є примарними, але маємо пройти через усі етапи псевдодержавного абсурду», — сказала вона.
Як писав «Міст», 1 березня ц. р. Ірина Фаріон скерувала позов до Окружного адмінсуду Києва з вимогою визнати протиправною бездіяльність апарату ВРУ щодо незабезпечення перекладу державною мовою виступів, запитань, реплік народних депутатів на засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань науки й освіти. Окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову, тож «свободівка» подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply