Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Гроші будуть лише після реформ!

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Гроші будуть лише після реформ!

Йоганес Ган

Представницька урядова делегація України відвідала 15 грудня ц. р. столицю Європейського Союзу (ЄС) Брюссель (Бельія). Однак цей візит важко назвати успішним. Підсумкова спільна прес-конференція прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та представників керівництва ЄС продемонструвала розбіжності у поглядах на надання Україні невідкладної фінансової допомоги.

«Фінансова допомога нам потрібна «на вчора». Ми зробили все можливе. Але ми не можемо впоратися з ситуацією самими фіскальними інструментами, — заявив п. Яценюк. – Для всіх змін (для реформування) Україні потрібний приплив грошей. І ці гроші — у пакеті фінансової допомоги. Тому ми очікуємо, що в межах нашої програми реформ ми їх отримаємо».
Йоганес Ган, комісар ЄС із питань розширення та політики сусідства, зі свого боку, заявив, що виділення фінансової допомоги Києву буде можливе лише за результатами оцінювання якості проведених реформ. «Ми готові надати Україні безпрецедентний рівень фінансової підтримки, але мені видається зрозумілим, що умовою такої підтримки є запровадження реформ, адже без них Україна не зможе вийти на стійкий розвиток», — вважає комісар.
Також політики не дійшли згоди щодо того, який статус повинна мати конференція для виділення допомоги Україні. Арсеній Яценюк згадав, що вона має бути не лише інвестиційною, а й донорською, тобто спрямованою на надання допомоги, яку не потрібно повертати. Комісар Ган заперечив, що про назву «донорська конференція» варто забути, бо наразі йдеться саме про інвестиції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...