Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Хорошковський покинув Батьківщину

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Хорошковський покинув Батьківщину

Валерій Хорошковський продав свою телевізійну компанію «Інтер» Дмитру Фірташу. Своє рішення продати групу телеканалів він пояснив фінансовими труднощами. «За обставин, що склалися, у мене немає можливості забезпечувати подальший розвиток групи, і саме ці обставини стали головним мотивом для продажу», — заявив п. Хорошковський. Як основну версію продажу каналу учасники ринку називають прагнення убезпечити актив після виниклої конфронтації з прем’єром Азаровим.

Нагадаємо, що конфлікт Валерія Хорошковського з Миколою Азаровим виник на ґрунті невдоволення першого повторним призначенням другого на посаду прем’єр-міністра України. Тоді п. Хорошковський заявив, що вважає п. Азарова неспроможним здійснювати економічні реформи. Після цього в ефірі «Інтера» з’явилися сюжети з критикою влади. «Дії Валерія Хорошковського привернули увагу «сім’ї президента», тому не виключено, що зараз за допомогою продажу каналу своєму партнерові він намагається врятувати цей актив», — зазначило джерело, близьке до однієї зі сторін перемовин.
Як стверджують працівники «Інтеру», п. Фірташ брав активну участь у визначенні політики групи від моменту отримання опціону на її куівлю. Також широкої публічності набула ситуація 2009 року, коли, обіймаючи посаду голови Державної митниці, Валерій Хорошковський відмовився розмитнити 11 млрд куб. м газу, що належали компанії RosUkrEnergo Дмитра Фірташа, на користь «Нафтогазу України». Сам Валерій Хорошковський, за даними менеджерів каналу «Інтер», був змушений покинути Україну — зараз він перебуває, за даними різних джерел, у Франції чи Монако.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply