Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Хочете «вибори» — отримайте санкції!

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Хочете «вибори» — отримайте санкції!
Олександр Турчинов

Олександр Турчинов

Олександр Захарченко, лідер терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), підписав «указ» про проведення виборів до органів місцевого самоврядування 18 жовтня ц. р., що не збігається з датою аналогічних виборів на решті території України — 25 жовтня. Тому Петро Порошенко вважає за необхідне подовжити та розширити санкції проти Російської Федерації (РФ).
Як повідомила прес-служба глави держави, під час зустрічі з членами політико-безпекового комітету Європейського Союзу (ЄС) Президент України заявив, що рішення лідерів «народних республік» провести незаконні вибори 18 жовтня і 1 листопада несе величезну небезпеку мінським домовленостям. «Мінський процес, який був розпочатий 5 вересня торік, зазнав дуже потужного удару фактом проведення фейкових виборів 2 листопада минулого року. Й я хочу відзначити велику небезпеку, яку створює рішення про проведення фейкових виборів 18 жовтня та 1 листопада», — сказав він.
У зв’язку з цим Президент своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) від 2 вересня ц. р. Про це повідомив Святослав Цеголко, прес-секретар глави держави. «Президент підписав указ про введення санкцій проти РФ. Увести в дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», — написав він у Twitter.
Контроль за виконанням рішення РНБО було покладено на секретаря цього відомства. Указ уже набрав чинності. Це рішення РНБО стосується понад 400 фізичних і 90 юридичних осіб, відповідальних за здійснення злочинної діяльності проти України.
Петро Порошенко поінформував членів Комітету політики і безпеки ЄС про рішення РНБО з розширення переліку юридичних і фізичних осіб РФ та інших країн, проти яких Україна застосовує економічні санкції й інші обмежувальні заходи. «Це рішення про розширення санкцій відбувається у чіткій координації з нашими партнерами з ЄС, США й інших країн, які забезпечують належну реакцію на анексію Криму й аґресію на Донбасі», — заявила прес-служба Президента.
Олександр Турчинов, секретар РНБО, також прокоментував призначення дати виборів у самопроголошеній ДНР. «Провокації РФ під назвою «чергові вибори на окупованій територіях» знову заводять ситуацію в глухий кут та яскраво демонструють бажання Росії зірвати мирний план звільнення та реінтеграції окупованої частини Донбасу», — сказав чиновник.
Він наголосив, що запуск механізму проведення фейкових виборів на окупованій території України є «демонстративною витівкою РФ і підконтрольних їй маріонеток із мирного процесу, визначеного мінськими угодами». «Вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей можуть відбутися тільки після виведення окупаційних російських військ із цих територій, відновлення нашого контролю за кордоном, звільнення захоплених державних установ і підприємств і створення умов, які відповідають вимогам місії спостерігачів Організації з безпеки та співпраці в Європі» (ОБСЄ), — сказав п. Турчинов.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply