Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Геннадій Москаль далі звинувачує Віктора Ющенка

Автор:

|

Червень 07, 2016

|

Рубрика:

Геннадій Москаль далі звинувачує Віктора Ющенка

-Moskal

Вперше це сталося одразу після оприлюднення інформації про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів. Тоді ми почули, що колишній президент Віктор Ющенко і керівники його адміністрації начебто отримали приблизно $1 мільярд за те, що здали владу Віктору Януковичу. Заява настільки ж скандальна, наскільки й сумнівна. Бо все ж тоді відбувалися хоч якісь вибори. Однак історія на цьому не завершилася.

7 червня пан Москаль дав коментар виданню «Гордон», твердячи, що Віктор Ющенко «продав Україну» і обіцяючи оприлюднити на своєму офіційному сайті компромат з цифрами і прізвищами. Того ж дня матеріали із заголовком «Олігархи та опозиціонери періоду Ющенка перераховували на Лікарню майбутнього» там справді з’явився. Однак ті, що чекали сенсаційного викриття, були розчаровані.

Почнемо з того, що мільярда не виявилося і близько. Згадано $44,5 мільйона доларів і понад 17 мільйонів гривень. А оголосивши «Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції Президента Віктора Ющенка», власник сайту вмістив поганенької якості фотокопію відомості про фінансування проекту благодійниками. У Фонд Катерини Ющенко на Лікарню майбутнього багаті люди справді переказували значні суми. Але це були добровільні пожертви, з яких ніхто таємниці не робив. Відомо навіть, що між тими, що вносили кошти, часом виникало щось на кшталт змагання – хто більше дасть. Зрозуміло, що постать тодішньої першої леді була серйозним стимулом. Але де ж тут корупція?

Стосовно розмов про розкрадання коштів у Фонді, то такі чулися, коли «регіонали» прийшли до влади. Якби щось справді було, то вони б цю справу розкрутили.

Відверта неприязнь Геннадія Москаля до Віктора Ющенка стала несподіванкою. Здавалося б, люди належали колись до однієї  команди. І пан Москаль в часи Ющенкового президентства зробив успішну кар’єру.

моск

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...