Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 18, 2019

Ганну Герман закидали яйцями

Автор:

|

Жовтень 27, 2011

|

Рубрика:

Ганну Герман закидали яйцями

Перед початком ток-шоу «Шустер Live» 21 жовт­ня біля студії, де проходила зйомка, прихильники екс-прем’єра Юлії Тимошенко закидали яйцями Ганну Герман, радника президента. «Ми приїхали на зйомки шоу «Шустер Live». Хотіли пройти всередину, але нас не пустили. Сказали, що потрібна була попередня реєстрація. Дехто взяв зі собою яйця, якими ми й закидали Ганну Герман», — розповів пан Микола, житель наметового містечка під Печерським судом, який приїхав із Рівненської області.

«Кидало дуже багато людей. Ганні Герман влучили в голову й у спину. Потім її прикрив охоронець, який був із нею. І під його охороною вона забігла до приміщення, де відбувалася зйомка», — додав один із прихильників пані Тимошенко.

Сама ж пані Герман уважає за добру ознаку, коли в політика кидають яйцем. «Шкода, що не залишилося жодного сліду, тому що це можна було би носити як орден, оскільки в Україні, коли в політика влучають яйцем — це дуже гарний знак. За всю історію української незалежної політики яйцями кидали у Віктора Януковича, Юлію Тимошенко, Володимира Литвина й у мене. Гадаю, що я опинилася в чудовому товаристві», — прокоментувала вона інцидент.

Ганна Герман також зазначила, що не має охоронців і не знає, що то за чоловіки захистили її. «На жаль, у мене немає охорони, і я не знаю, хто ці два хлопці, які підбігли до мене, коли «б’ютівці» почали кидати тими яйцями. Слід було би подивитися на відео, яке є. Я би хотіла цим людям просто висловити вдячність», — наголосила політик.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...