Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Ганну Герман хочуть звільнити

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Ганну Герман  хочуть звільнити

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) узяв до провадження позов, яким його просять зобов’язати Віктора Януковича звільнити з Адміністрації президента Ганну Герман. Відповідний документ подав до суду донецький адвокат Володимир Оленцевич, який свого часу оскаржував присвоєння звання «Герой України» Степанові Бандері та Роману Шухевичу.

На думку п. Оленцевича, п. Герман, обіймаючи посаду радника президента, здійснює дискредитацію «шляхом розповсюдження по планеті Земля брудного наклепу на конституційно визначену систему організації державної влади в Україні та завідомо неправдивої інформації про свій вплив на президента в процесі реалізації останнім конституційних повноважень». Адвокат повідомив, що 27 лютого 2012 року він скерував до ВАСУ позов, а 7 березня той уже призначив дату слухань — об 11.00 15 березня. «Мене приємно здивувала незвичайна швидкість, із якою мій позов був узятий до розгляду. Результати судової реформи — наявні», — зазначив Володимир Оленцевич.

У своєму позові правник обґрунтовує думку, що Ганну Герман слід звільнити за цілу низку публічних заяв, яких вона не мала права робити. Так, пише адвокат, в ефірі телеканалу ICTV 19 вересня 2011 року п. Герман, говорячи про ситуацію навколо справи Юлії Тимошенко, заявила: «Якби Янукович вирішував цю справу, він не зробив би собі такої величезної кривди». А потім уточнила: «Тому що той, хто зробив це в той час, коли Янукович був у відпустці, коли було зроблено так, що він не мав інформації… Якби я знала, хто приймав таке рішення, я задушила би його власними руками».

На думку п. Оленцевича, «цілком очевидно», що ці слова п. Герман є «актом цинічної наруги останньої над живим тілом Конституції України». Адвокат також стверджує, що це — «брудний наклеп на конституційно визначену систему організації державної влади в Україні, спрямованої на формування у широкої світової громадськості думки про підконтрольність незалежної судової влади в Україні якійсь демонічній особі». Своєю чергою, Ганна Герман повідомила, що «пишається державою, у якій кожен громадянин може звернутися до суду, навіть до найвищої особи в країні, і що суд розглядає кожне подання». «Як законослухняна громадянка, я виконаю кожне рішення суду», — підкреслила радник президента.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply