Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Фото Тимошенко висітиме на Капітолії

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Фото Тимошенко висітиме на Капітолії

Влада Риму вирішила підтримати Юлію Тимошенко, яка оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації парламентських виборів. «Зі мною зв’язалися помічники мера Рима й повідомили про рішення, ухвалене асамблеєю депутатів і мером італійської столиці. Враховуючи політичну ситуацію в Україні та недавні парламентські вибори, мерія міста вирішила вивісити на фасаді Капітолію величезне фото на підтримку Юлії Тимошенко», — написав у своїй сторінці Facebook Арсен Аваков, колишній губернатор Харківської області та член партії «Батьківщина».

При цьому він підкреслив, що раніше подібної честі було вдостоєно Джованні Фальконе та Паоло Борселліно, італійських суддів, які загинули від руки мафії; ізраїльського капрала Гілада Шаліта, якого п’ять років утримували у в’язниці в секторі Ґази; італійку Роселлу Урру, викрадену терористами в Алжирі; Аун Сан Су Чжі, лідера опозиції М’янми й лауреата Нобелівської премії миру.
«Цей захід щоразу широко висвітлювався в італійських і світових медіа. Зазвичай у цей час на площі проводиться маніфестація за участю мера міста, політиків і громадських діячів», — зазначив п. Аваков, додавши, що акція стартує найближчими днями. Нагадаємо, Юлія Тимошенко розпочала голодування на знак протесту проти фальсифікації парламентських виборів України 29 жовтня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply