Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Єгор Соболєв і Семен Семенченко «заарештували»… ГПУ

Автор:

|

Квітень 28, 2016

|

Рубрика:

Єгор Соболєв і Семен Семенченко «заарештували»… ГПУ

Семен Семенченко і Єгор Соболєв
Семен Семенченко, Павло Костенко й Єгор Соболєв, народні депутати від фракції «Самопоміч», на минулому тижні взяли будівлю Генеральної прокуратури (ГПУ) «під громадський арешт». Парламентарії навідалися в спеціальне управління ГПУ на вулиці Петлюри у Києві. За їхньою інформацією, там розробляють справи проти Давида Сакварелідзе та Віталія Каська, колишніх заступників відставного прокурора Шокіна.
Семен Семенченко розповів, що прокурор під час розмови зблід, а охорона готова була сама вести їх у будівлю.
«Прокурор із тремтячими губами та руками, охорона сама готова проводити народ до начальницьких кабінетів, рядові співробітники захоплено фотографують свого білого, як крейда, начальника. Спеціальне управління генеральної прокуратури, яке вже кілька тижнів намагається залякати суспільство справами проти Сакварелідзе та Каська викинула білий прапор. Сьогодні це був умовний цивільний арешт, а завтра люди будуть робити це по-справжньому», — написав депутат Семенченко у Facebook.
Його колега Соболєв назвав ГПУ «сучасним НКВД». За його словами, «справжніми керівниками цього відомства є Ігор Кононенко (перший заступник голови фракції партії «Блок Петра Порошенка». — Ред.).
«Саме на вул. Петлюри тягають на допити тих, хто заарештовував «діамантових прокурорів», саме тут розгортається система репресій. Зараз входи до управління — під контролем людей. Народний депутат Павло Костенко пояснив керівнику управління Володимиру Гуцуляку, що в майбутньому покази буде давати він та його хазяї», — написав депутат Соболев у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply