Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Диктатура маркування

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Диктатура маркування

Бойкот російських товарів

Василь Ріпка, заступник начальника управління в справах захисту прав споживачів у Львівській області, відмовився виконувати розпорядження Львівської міської ради (ЛМР) стосовно маркування товарів, вироблених у Російській Федерації (РФ). Про це повідомив Олег Радик, координатор руху «Бойкот російських товарів». «Цікавий суїцид. Попросив мене почитати законодавство. Ми живемо в інших світах», — написав активіст у Fаcebook.

Як писав «Міст», у ЛМР запропонували не просто маркувати товари російського виробництва, а й узагалі припинити їх імпорт. Львівська мерія своєю ухвалою від 10 липня ц. р. «Про координацію інформаційної діяльності щодо інформаційної безпеки на території міста Львова» зобов’язала торговців маркувати російські товари.
22 липня учасники громадської ініціативи «Економічний бойкот російських товарів» провели символічну акцію в супермаркеті «Арсен». Вони запустили туди мишей, аби ті з’їли товар окупанта. Акція була організована на знак того, що «адміністрація мережі «Арсен» була глухою до закликів бойкотувати товари російського виробництва».
Підприємство «Альянс Маркет», якому належить мережа супермаркетів «Арсен», було змушене провести дератизацію. «Ми глибоко здивовані діями активістів, які ввірвалися в магазин і випустили мишей. Ми закликаємо їх думати й осмислювати власні дії. Адже супермаркет — це місце, де є продукти харчування, сюди приходять покупці з дітьми, не кажу вже про те, що це — зухвале та свідоме порушення санітарних норм. Ми гарантуємо нашим покупцям, що вже сьогодні спеціальними службами нашого міста буде проведено комплекс заходів із дератизації та спеціального прибирання магазину, і в нашому супермаркеті знову буде чисто й комфортно», — зазначив Ігор Новоставський, операційний директор «Альянс Маркет».
Він також додав, що компанія з розумінням ставиться до ситуації в державі й обурюється з приводу останніх дій, які чинить РФ, підтримуючи сепаратистів на сході України. Також керівник зауважив, що в компанії вже розробили стандарт візуалізації, який регламентуватиме процес маркування російських товарів. «Уже найближчим часом ми власними зусиллями та за власний кошт надрукуємо макети та відмаркуємо всі товари. Хочемо наголосити, що в нас — великі супермаркети, тож для цього потрібний час», — уточнив п. Новоставський.
Олена Обухівська, PR-менеджер «Альянс Маркету», тим часом розповіла, що у супермаркет запустили не мишей, а пацюків із довгими хвостами, один із яких укусив працівницю супермаркету. «Єдиною людиною, котра власноруч намагалася їх відловити, була старший продавець відділу бакалії Тетяна Білик. Вона першою зрозуміла, що пацюків потрібно оперативно ізолювати від продуктів харчування, особливо з відділу, де продаються крупи. Стався прикрий випадок — пацюк її вкусив. У поліклініці жінка здала аналізи та зараз чекає на результати, адже існує серйозна підозра на захворювання, яке переносять ці гризуни», — зазначила п. Обухівська. Проте на відео з місця події добре видно, що в супермаркеті були випущені маленькі мишки.
Уляна Войтович, адміністратор супермаркету розповіла, що маркування відповідних товарів уже проводиться й за кілька днів на всіх російських товарах стоятимуть необхідні позначки. Крім того, вона заявила, що оскільки це – продуктовий магазин, то за влаштовану акцію з мишами «повинен хтось відповідати». Додамо, що станом на 24 липня всі російські товари в супермаркеті мало відповідну позначку.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply