Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Доньці творця скандальних футболок заборонили виступати під українським прапором

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Доньці творця скандальних футболок заборонили виступати під українським прапором

Олександрі Олейніковій, дочці українського бізнесмена Дениса Олейнікова, який переховується від політичних переслідувань за кордоном, заборонили брати участь у міжнародних тенісних турнірах під прапором України. Про це батько повідомив на сторінці своєї доньки у Facebook. Пан Олейников написав, що з 2010 року донині його донька бере участь у міжнародних юніорських тенісних турнірах від України. «Причому 100 % витрат на участь у змаганнях завжди покривали батьки — жодного разу в житті ми не отримували від Федерації тенісу України (ФТУ) ні грошей на проїзд, проживання, харчування спортсменів, ані будь-якої організаційно-технічної допомоги», — наголосив підприємець.

Денис Олейников розповів, що зараз для його доньки в Хорватії створено фактично ідеальні умови для занять тенісом. «Водночас, ми до останнього моменту «плекали надію» виступати під українським прапором. У січні 2013-го ми запланували для дівчинки участь у тенісному турнірі Tennis Europe у Швеції», — зазначив бізнесмен.
Пан Олейников пояснив, що процедура заявки на міжнародні юніорські турніри припускає схвалення списків учасників ФТУ. «Ми звернулися до федерації з метою отримання такого схвалення. Сьогодні ми одержали офіційну відповідь від ФТУ. У ній сказано, що федерація більше не розглядає Олександру як українського гравця й не планує зараз і надалі надавати їй право на участь у турнірах від імені та під прапором України», — ідеться в повідомленні.
«У цих умовах у нас не залишається іншого вибору, окрім як продовжити виступи під прапором іншої держави або міжнародних організацій. Остаточне рішення буде ухвалене найближчим часом», — розповів чоловік. Він також наголосив, що всі члени його сім’ї були й залишаються українцями. «Ми змушені відмовитися від виступів під прапором України — точніше, нас змушують до цього. Ми приймаємо це рішення з важким серцем і з жалем, але в нас просто немає іншого вибору», — каже п. Олейников у заяві.
Нагадаємо, восени минулого року компанія Дениса Олейникова ProstoPrint випустила футболки з написом «Спасибі жителям Донбасу за президента…» Після цього в офісі підприємства відбувся обшук, міліція заарештувала сервери з макетами футболок. За словами п. Олейникова, тиск на фірму почав зростати , тож йому довелося покинути Україну через побоювання за свою родину. Представники влади пояснили проблеми ProstoPrint порушенням авторських прав на символіку Євро-2012.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...