Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Домовляння про Донбас

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Домовляння про Донбас

Леонід Кучма та Хайді Тальявіні

У Мінську (Білорусь) 6 травня вкотре зібралася тристороння контактна група. Обговорити ситуацію на Донбасі приїхали Хайді Тальявіні, представниця Організації з безпеки та співпраці в Європі, другий президент України Леонід Кучма й Азамат Куль-Мухаметов, представник від Російської Федерації (РФ).

Цього дня була запланована зустріч усіх учасників перемовного процесу стосовно Донбасу, під час якої очікувався запуск робочих груп із виконання різних аспектів «мінських угод». Однак напередодні Ігор Плотницький, ватажок терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР), зазначив, що для учасників контактної групи не планується підписання якихось підсумкових документів або зустрічей на вищому рівні, тому ні він, ні Олександр Захарченко, ватажок «Донецької народної республіки» (ДНР), у Мінськ не поїдуть. Своєю чергою, Владислав Дейнего, представник ЛНР у контактній групі, підтвердив, що будь-яких документів на цій зустрічі не готувалося.
Практика свідчить, що вірити як терористам, так і Росії — марна річ. Адже «мінських домовленостей», досягнутих у лютому ц. р., дотримується тільки Україна. Тоді як російсько-терористичні війська щодня порушують «режим тиші», а останнім часом число обстрілів українських позицій зросло в кілька разів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...