Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Доля Тимошенко залежить від виборів

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Доля Тимошенко залежить від виборів

Відхилення апеляції Юлії Тимо­шенко, найпевніше, посилить внутрішні та міжнародні суперечності, що оточують її справу, пише Адам Свейн у The Guardian. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив, що рішення українського суду підтвердило провину п. Тимошенко.

Європейський Союз (ЄС) знову виступив проти політично мотивованого правосуддя, повідомляється в статті. Захист Юлії Тимошенко заявляв, що ця справа є політичним переслідуванням, ініційованим президентом України з метою вилучити потенційного опонента з політичного поля. «Якщо мета була така, то задум провалився, оскільки справа набула популярності всередині країни та за її межами», — підкреслює журналіст. ЄС призупинив ратифікацію Угоди про асоціацію та вільну торгівлю з Україною. Пані Тимошенко звернулася до Європейського суду з прав людини, однак її доля залежатиме від боротьби на виборах, уважає журналіст.

Справа Юлії Тимо­шенко об’єднала та вдихнула нове життя в українську опозицію, яка візьме участь у парламентських виборах наприкінці жовтня й уже трохи лідирує за результатами опитувань, повідомляється в статті. Тим часом популярність Партії реґіонів падає після ухвалення програми заходів економії Міжнародного валютного фонду. Крім того, російський уряд відмовився від перегляду газового контракту, який, за заявами українського уряду, коштував йому 6 млрд USD 2011 року, зазначає автор.

«Якщо неучасть п. Тимошенко в парламентських виборах спонукає західні країни оголосити їх невільними й нечесними, то наступні президентські вибори, призначені на березень 2015 року, будуть проходити в умовах протистояння прихильників авторитаризму й демократії, а переможець отримає все», — підсумовує журналіст.

The Guardian

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...