Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Для львівської міліції — прозорий офіс

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Для львівської міліції — прозорий офіс

Львівська міліція оприлюднила проект нового адміністративного будинку міського управління, який уже почали споруджувати на вул. Стрийській. Будівля матиме прозорі стіни, аби було видно, що діється всередині, — за прикладом грузинських колег. 

«Зводитимуть споруду два роки. Проектували її самі львів’яни — місцева фірма «Містопроект», — розповіла Яна Захарович, представник міської міліції. — Фінансуватиме будівництво й місто, і держава. Це – перший в Україні міліційний будинок такого типу».
Вартість споруди — 47,4 млн грн. Вона буде п’ятиповерховою. Зараз міська міліція розташована на вул. Степана Бандери,1. В офісі розміщується 170 працівників.
Говорячи про досвід мінімізації корупції, слід згадати грузинські архітектурні рішення, що стали соціальною інновацією. Кілька років тому влада Грузії вирішили перемістити парламент із Тбілісі до Кутаїсі (західна Грузія). Будинок для законодавчого органу вже споруджено, й осіння сесія парламенту 2012 року відбулася в Кутаїсі. Нова будівля — це 40-метровий купол із прозорими стінами й стелею, що, за задумом авторів проекту, символізує прозорість і відкритість влади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...