Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

Депутатів закликали не голосувати за особливий статус Донбасу

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Депутатів закликали не голосувати за особливий статус Донбасу

Верховна Рада України

Депутати Львівської обласної ради та Тернопільської міської ради звернулися до ВРУ про недоцільність внесення змін до Конституції України про особливий статус Донецької та Луганської областей. Відповідні звернення були підтримані сесіях Львівської обласної ради та Тернопільської міської ради 26 січня ц. р.
«Заради захисту інтересів України й українців закликаємо прийняти таке історичне рішення — ні в якому разі не голосувати за зміни до Конституції України, що стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали, за гарною ширмою інших слів сховавши його справжню, жорстоку та приховану від суспільства сатанинську суть — узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю», — сказано у зверненні Львівської облради.
У своєму зверненні депутати Тернопільської міськради зазначили, що російські окупанти, котрі здійснили анексію Криму та почали війну на Донбасі, хочуть легалізувати свої загарбницькі дії. «Вони намагаються змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави — так звані Луганську та Донецьку «народні республіки», повністю підконтрольні Кремлю. Узаконення дій терористів може статися шляхом прийняття Верховною Радою відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської та Донецької областей», — йдеться у зверненні.
У ньому депутати висловили переконання, що надання особливого статусу Донбасу буде свого роду легалізацією влади терористичних угруповань, які за підтримки Росії вбивають бійців ЗСУ, добровольців і мирне населення.
«Розуміючи важливість прийняття змін до Конституції про децентралізацію, необхідність яких ми на місцях розуміємо краще, закликаємо вас заради захисту інтересів України й українців в жодному разі не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали», — сказано у зверненні.

Юлія Поліковська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...