Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Чи образяться папуаси на спікера Андрія Парубія?

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Чи образяться папуаси на спікера Андрія Парубія?

BP__foto

Наприкінці ранкового засідання Верховної Ради 14 липня депутат від фракції «Батьківщини» Ігор Луценко запустив у сесійній залі безпілотний літальний апарат. Це викликало спалах емоцій з непарламентськими висловами включно. Однак найчастіше інтернет-видання цитують спікера Андрія Парубія. Той вкотре не надто розмірковував над формулюваннями. В стенограмі засідання його спіч викладено так: «Шановні колеги, перед тим як оголосити свою перерву, я вам скажу свою позицію. Такого, що ми бачили сьогодні, неможливо в Сенаті США, в Сенаті парламентської Канади чи Великобританії. Як папуаси себе ведуть деякі депутати. Це є неправильно, це є соромно. Ми маємо гідно демонструвати і суспільству свою роботу, і свою діяльність» (iportal.rada.gov.ua).

І ось тут виникає проблема. Кому вірити? Пан Парубій перебуває на високій посаді, де знають багато такого, що простим смертним недоступне. Тоді невже дурить народ довідкова література? Там Канада не названа парламентською республікою. А конституційною монархією, де глава держави – британська Королева Єлизавета II. Втім, можна сподіватися, що відома своєю інтелігентністю Її Величність за це на спікера Верховної Ради не образиться. Як і за те, що у Великій Британії (пан Парубій чомусь вжив радянську назву «Великобританія») нема сенату. Там є Палата Лордів. Гірше з папуасами. То народ гоноровий і твердий. Безпілотниками не бавиться. Тому краще невідкладно вибачитися.

Що ж стосується дрона, то нардеп Олена Шкрум на своїй сторінці в мережі Facebook пояснила – апарат запустили, аби відстежувати «кнопкодавів». Тобто тих, що голосують і за себе, і за інших. А що? Справа потрібна. Так виникла версія, що Андрій Парубій розхвилювався від ревнощів. Він, коли ще не був спікером, сам мав схильність до оригінальної поведінки. Ще й двох місяців не минуло, як генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що громадянин Парубій досі проходить у кримінальній справі про кидання димових шашок в парламенті під час підписання Харківських угод у 2010 році. Але то був лише дим, а тут цілий дрон. Круто! І, мабуть, заздрісно…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...