Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Чи буде в України візовий режим із Росією?

Автор:

|

Жовтень 06, 2016

|

Рубрика:

Чи буде в України візовий режим із Росією?
Андрій Парубій

Андрій Парубій

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України (ВРУ), заявив, що настав час розглянути питання про введення візового режиму з Російською Федерацією (РФ). Він запевнив, що парламент підтримає такий режим. Спікер пообіцяв, що проведе консультації з лідерами фракцій із цього питання, після чого 6 жовтня ВРУ зможе розглянути проект постанови про введення візового режиму з РФ.
Крім цього, п. Парубій зазначив, що й ключові відомства підтримують введення візового режиму з РФ. «У ході обговорення в комітеті цю ідею підтримали Служба безпеки, Державна прикордонна служба та Державна міґраційна служба України. Тобто ключові інстанції висловили підтримку під час розгляду на комітеті цієї ідеї», — сказав він.
Голова ВРУ зазначив, що введення візового режиму з РФ зараз має отримати підтримку не тільки в українському суспільстві, а й у міжнародних партнерів. «За останні кілька місяців фактично відбулися кілька подій, які для всього світу показали теперішню РФ, яка на державному рівні запроваджує міжнародний тероризм», — вважає п. Парубій. Він додав, що йдеться про висновки комісії з розслідування аварії малайзійського літака рейсу MH17 на Донбасі, бомбардування в Сирії мирного населення та гуманітарного конвою.
А Альона Шкрум, народний депутат України від фракції «Батьківщина», вважає, що й дипломатичні стосунки з РФ треба розірвати, а залишити лише консульські зв’язки. «Борис Тарасюк уже дуже давно подав законопроект про те, що ми маємо скасувати деякі статті нашого договору з РФ. Бо перша стаття каже, що ми є стратегічними партнерами з РФ на віки-вічні і продовжуємо найкращі економічні зв’язки. Ну це не може бути, якщо у нас війна, навіть якщо війна називається антитерористичною операцією. Але розірвати дипломатичні стосунки — це нормально. Нас би підтримали наші іноземні партнери», — запевнила нардеп. Крім того, вона наголосила: «Багато-хто казав, що ми не можемо вводити санкцій, бо це буде суперечити правилам Всесвітньої організації торгівлі, або чомусь ще, і виходить, що РФ вводить санкції економічні, а ми не вводимо навіть дзеркальних. Тобто навіть таких самих на ці ж групи товарів, тому що ми хвилюємося, що це буде якось підривати наші економічні домовленості з РФ. Це абсолютно неправильно». За словами п. Шкрум, треба робити дзеркальні економічні санкції. Буде тільки гірше, якщо не будемо робити радикальних кроків.

Юлія Поліковська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply