Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Чому Януковича не чекають у Брюсселі?

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Чому Януковича  не чекають у Брюсселі?

Віктор Янукович намагався зробити візит до Брюсселя, проте такі спроби не були успішними. Про це повідомив Жозе Мануель Пінту Тейшейра, посол Європейського Союзу (ЄС) в Україні. «Відразу ж після приходу до влади він (Янукович) здійснив кілька поїздок, його завжди добре приймали в ЄС. Через деякий час він пробував організувати такі візити, однак лідери ЄС бачать, що до їхньої думки й порад не прислухаються. Тож яка мета такого діалогу, якщо ніхто не бере до уваги порад?» — заявив посол.

Крім того, за його словами, після останнього саміту Україна—ЄС у грудні 2011 року не було візитів представників ЄС або країн ЄС на рівні їхніх лідерів до української держави. «Навіть саме проведення саміту в Україні було досить суперечливим, тому що в Європі звучало багато голосів проти цього заходу», — нагадав дипломат.

Однак керівництво ЄС, за твердженням п. Тейшейри, постановило зробити «цей додатковий жест і скористатися з на­годи вкотре передати свої поради й спонукати президента Януковича до того, щоби рухатися в правильному напрямку».

«Тим не менше, це ні до чого не призвело, тож не дивно, що сьогодні немає візитів представників ЄС в Україну на політичному рівні. Те саме стосується й візитів п. Януковича до Брюсселя», — зазначив європейський дипломат. Своєю чергою, у представництві ЄС у Києві повідомили, що перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський відвідає Брюссель 24 вересня ц. р.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...