Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Чоловік Тимошенко закликав не визнавати виборів

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Чоловік Тимошенко закликав не визнавати виборів

Чоловік екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Олександр, який перебуває у вигнанні в Чехії, закликав світову громадськість не визнавати парламентських виборів в Україні. Про це йдеться у зверненні О. Тимошенка до міжнародних організацій українців у світі, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи та національних парламентів країн ЄС. П. Тимошенко просить відповідні організації допомогти Україні в боротьбі за демократію та європейський вибір, додержання прав людини, проведення нових чесних і демократичних виборів за участю Юлії Тимошенко й екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

«Ці вибори не можна вважати чесними та демократичними. Ми просимо світ визначитись із цього приводу», — наголосив Олександр Тимошенко й висловив переконання, що вибори не можна визнавати, тому що це – «суцільна фальсифікація, підкуп і залякування». Крім того, п .Тимошенко попросив світ «не підтримувати диктатора Януковича, не робити вигляду, що він запроваджує реформи, а допомогти нам відкрити публічні міжнародні антикорупційні транснаціональні розслідування відвертої тіньової фінансової діяльності сім’ї Януковича та його оточення».
Водночас політик нагадав, що минуло вже чимало часу від початку голодування Юлії Тимошенко на знак протесту проти тотальних фальсифікацій виборчого процесу в Україні. На переконання пана Тимошенко, у демократичних країнах це вже мало стати дієвим сигналом до вжиття заходів для усунення системних недоліків, допущених у процесі виборів.
«Останні події в Україні яскраво підтверджують факт, що період демократичного розвитку держави, розпочатий після перемоги Помаранчевої революції, завершено. Зараз тривають політичні репресії з боку нинішньої влади. Кількість політичних в’язнів в Україні зростає з кожним днем. Скоро до них приєднаються ті, хто виступає проти фальсифікацій виборів», — вважає Олександр Тимошенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply