Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Через прогалини в законі не враховано голосів 700 тис. українців

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Через прогалини в законі не враховано голосів 700 тис. українців

Місія канадських спостерігачів на виборах в Україні заявила, що влада країни не змогла належним чином вирішити питання серйозних виборчих порушень. На думку спостерігачів Mission Canada, у значній кількості округів – здебільшого з незначним розривом у кількості голосів або в округах із явним домінуванням опозиції — під час підрахунку голосів спостерігалася маніпуляція результатами, фальсифікація передачі електронних даних, умисні затримки з отриманням протоколів голосування, а також тиск і залякування як членів дільничних, так і окружних виборчих комісій.

«Mission Canada, як і більшість внутрішніх і міжнародних груп спостерігачів, відзначила серйозні недоліки в процесі підрахунку голосів, які підривають довіру до результатів виборів», — заявила сенатор Рейнел Андрейчук, голова місії.

Місія відзначила, що в регіонах, як і раніше, ухвалюють суперечливі судові рішення щодо вимог про визнання результатів голосування недійсними, що виглядає продовженням практики прийняття судових рішень, як і під час виборчої кампанії, на користь кандидатів від правлячої партії.
Канадські спостерігачі також звернули увагу на серйозні прогалини в українському виборчому законодавстві, що призвело до процедурних спорів між Верховною Радою та Центральною виборчою комісією щодо перевиборів у п’яти округах. «Зараз кожна зі сторін стверджує, що саме обов’язок іншої передбачає ухвалення правового та фінансового рішення про перевибори. У тому разі, якщо вихід із цього глухого кута не буде знайдений, вірогідним результатом стануть п’ять постійних незаповнених місць у парламенті та позбавлення голосу більш ніж 700 тисяч виборців», — додала п. Андрейчук.
«Урешті-решт, жертвами цього небездоганного процесу є не політичні партії чи кандидати, а український народ, який заслуговує на демократичні вибори. Ми продовжуємо закликати органи влади зробити належні кроки, необхідні для відновлення віри у виборчий процес в Україні», — додали в місії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...