Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Брехня адвокатів Януковича

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Брехня адвокатів Януковича
Віталій Сердюк

Віталій Сердюк

Розслідування стосовно колишнього президента України у справі Майдану зупинене. Про це заявив Віталій Сердюк, адвокат Януковича. «Де-факто з 2014 року розслідування та слідчі дії стосовно Януковича у цій справі не ведуться», — заявив він. За словами правника, у цій справі Інтерпол відмовився оголошувати екс-президента України в розшук. «З боку захисту в Генеральній прокуратурі (ГПУ) надійшло звернення, підписане особисто Януковичем, про необхідність у зв’язку з тим, що дотепер немає результатів розслідування цієї справи, надати суспільству можливість особисто з’ясувати, що в цій справі відбувається. Від ГПУ ми одержали категоричну відмову. Генпрокуратура не побажала надати суспільству доступу до такої інформації», — сказав п. Сердюк.
Він повідомив про те, що Януковичу повідомили про підозру тільки у двох справах — щодо Майдану та «Укртелекому». «Коли чуєте, що оголошено про нові підозри, треба розуміти, що це поняття — тільки процесуальне і воно не свідчить про вчинення певних злочинів і не свідчить про наявність якоїсь доказової бази. Підозри, про які йшла мова, не були пред’явлені та вручені Януковичу», — заявив адвокат. Віталій Сердюк також повідомив про те, що президент-утікач залишається громадянином України і зареєстрований у Києві на Оболонській набережній.
Натомість Віктор Шокін, генеральний прокурор України, заявив, що слідство по «майданівських справах» щодо Януковича не припинялося, також триває процедура заочного його засудження за іншим обвинуваченням. «Ніколи не буде зупинено слідство у майданівських справах, поки всі, хто винен, не будуть покарані», — сказав він. «Після отримання вироку суду буде далі йти процедура з цього питання. І він (Янукович) буде визнаний винним не тільки нашим судом, а, може, й судом у Москві. Правда одна: слідство ніколи зупинене не буде, поки не буде вироку й Янукович не опиниться у в’язниці», — додав п. Шокін.
Крім того, він спростував заяву адвоката Януковича про те, що ГПУ нібито не робила запитів щодо теперішнього місцеперебування Януковича. «Ми робили всілякі запити і про місце його знаходження, але, на жаль, відповіді не було», — повідомив він. Віктор Шокін наголосив, що якби ГПУ було точно відоме місцеперебування Януковича, то вона б звернулася зі запитом про його видачу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply