Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Антииабачникові протести

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Антииабачникові протести

У Києві та Дніпропетровську 25 грудня студенти провели акції протесту проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти, науки, молоді та спорту. Зокрема, у столиці протестувало близько 50 представників ВО «Свобода», які пройшли маршем від будівлі Кабінету Міністрів до Адміністрації президента, де провели пікет.

У руках вони тримали плакати з написами: «Табачника — на нари, тоді підем на пари!», «Табачник, руки геть від історії України й української мови!», «Табачник — українофоб, корупціонер і кремлівський блазень». Також молодь підготувала звернення до президента Януковича з вимогою зняти Табачника з посади міністра освіти, але правоохоронці не пропустили їх для передачі документа адресатові.
У відповідь на виступи проти його повторного призначення Дмитро Табачник назвав учасників акції «жалюгідною купкою з декількох десятків людей» і гордо заявив: «Ми — вільна країна. Кілька десятків протестувало. Гадаю, це врівноважиться тим, що я вчора отримав понад 200 телеграм із привітаннями – починаючи зі шкіл Тернопільської області й закінчуючи радою ректорів Харківської області».
Водночас, міністр зазначив: «Вони хочуть, як у тоталітарному суспільстві, примусити всіх говорити, мислити та діяти тільки так, як подобається їм. Я ж – не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатися».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...