Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Анатолiй Гриценко звинувачує Президента?

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

Анатолiй Гриценко звинувачує Президента?

гриценко

Міністр оборони України часів президентства Віктора Ющенка висунув дуже серйозні звинувачення на адресу ще одного з лідерів «Помаранчевої революції», а нині главу держави, Петра Порошенка. 16 липня на сайті газети «Експрес» опубліковане інтерв’ю з Анатолієм Гриценком.

Досвідчений військовий твердить, що Петро Порошенко на певному етапі домовився про передачу контролю над Донецьким аеропортом iз Путiним, але оборонців звідти не вивів. Відтак кіборги даремно там гинули. Ось як будується логіка розповіді. Аеропорт захищали 242 днi. Через постійні обстріли він був відтятий від постачання. Після багатьох невдалих спроб штурму окупанти просто зруйнували споруду. І кілька надпотужних вибухiв поховали пiд завалами десятки українських бійців. Це було в сiчнi 2015 року. А політично аеропорт здали Москві ще у вересні 2014 року. Про це свідчить Додаток до домовленостей «Мiнськ-1» з координатами лінії розмежування. Якщо це справді так, тоді наші солдати чотири місяці після підписання документу самовіддано захищали аеропорт і ніхто їм не віддав наказу відступити!

І нарешті найгостріший вислів, який цитуємо дослівно: «Понад те, тепер ще й пiариться на подвигу кiборгiв, яких сам зрадив! Я вбачаю в цьому не тільки моральний, а й кримінальний злочин» (expres.ua). Така гостра заява може викликати гучний скандал і звинувачення у наклепі. Будемо спостерігати за тим, як розгортатимуться події.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...