Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Акція опозиції – без скандалів

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Акція опозиції – без скандалів

Акція опозиції «Вставай, Україно!» в Донецьку 31 травня пройшла без інцидентів, повідомив Роман Романов, начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) України в Донецькій області. 

«Минуло все спокійно. Працівники міліції виконали те завдання, яке на них покладалося, — це охорона громадського порядку. Було задіяно 150 міліціонерів, які забезпечували охорону громадського порядку, і 50 осіб спецпідрозділу «Беркут», — сказав він. За оцінками керівника Донецького управління МВС, у заході взяло участь близько 800 осіб. Однак міліціонери, що забезпечували охорону, говорили про приблизно 3 тис. учасників.
Перед мітинґом прихильники опозиції пройшли маршем головною вулицею Донецька, завадивши, таким чином, роботі громадського транспорту. Сергій Богачов, секретар Донецької міської ради, заявив про незаконне перекриття опозицією руху на дорозі. «Було встановлено особи водіїв, які виявили своє невдоволення, коли почали сигналити у зв’язку з перекриттям руху. Ми зберемо матеріали, і правову оцінку, згідно із законом, буде дано всім діям. Та людина, яка подала заявку (на проведення акції), є відповідальна за всі заходи, які відбуваються. Закон для всіх – один», — сказав п. Романов.
Українська опозиція зі середини березня ц. р. проводить акції «Вставай, Україно!» в усіх обласних центрах. Опозиціонери домагаються відставки президента Януковича, а також вимагають звільнити Юлію Тимошенко, засуджену на сім років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газової угоди з Росією.
Оголошуючи про завершення мітинґу, Арсеній Яценюк запропонував учасникам виконати Гімн України, однак випадково було ввімкнено фонограму пісні «Спят курганы темные», яка звучла близько десяти секунд, після чого ввімкнули фонограму Державного гімну. Як відомо, пісня «Спят курганы темные» — колишній гімн міста Макіївки Донецької області.
Водночас, за повідомленням прес-служби Всеукраїнського об’єднання «Свобода», під час акції невідомий провокатор напав на Олексія Погорілого, голову секретаріату обласної організації «Свободи». «Бійку між «свободівцем» і нападником зупинили націоналісти — учасники акції. Також на місце події прибули міліціянти, які чергували на мітинґу. Правоохоронці затримали хулігана. Провокатор і п. Погорілій дали свідчення у відділку міліції», — повідомили в політсилі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply