Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Ахметов — проти сепаратистів

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Ахметов — проти сепаратистів

Ринат Ахметов

Ринат Ахметов, найбагатша людина України, нарешті визначився з тим, кого підтримати. Увечері 19 травня в терміновому зверненні до жителів Донбасу він закликав своїх працівників вийти на страйк. Відтепер щодня неосновні цехи маріупольських металургійних підприємств будуть зупиняти виробництво на три години.

Власник компанії СКМ звернувся до співробітників своїх підприємств із проханням вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму,водночас наголосивши, що він – категорично проти так званої Донецької народної республіки. Додамо, що ця екстрена заява перервала трансляцію художнього фільму на телеканалі «Україна».
Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, схвалив цю заяву бізнесмена. «Рінат Ахметов нарешті повірив! Сподіваюся, і Донбас повірить. Сила й енергія людей змете терористичну погань краще за будь-яку антитерористичну операцію. Було би бажання — справжнє, не картонне. І розбіжності з’ясуємо, й автомати відкладемо – нехай припадають пилом», — написав міністр на своїй сторінці у Facebook.
Урядовець звернувся також до скептиків, зауваживши, що заява Ахметова не запізнилася, а є якраз на часі. «І зайво оптимістичним скажу: важкий буде шлях до стабілізації. Але дорогу здолає той, хто йде», – резюмував п. Аваков.
Керівництво ДНР відреагувало на заяву п. Ахметова й оголосило про початок процесу націоналізації його підприємстві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply