Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Одне з найяскравіших міст ХХI століття

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Одне з найяскравіших міст ХХI століття

Авторитетне видання The New York Times у своєму додатку, присвяченому подорожам, опублікувало оглядову статтю про українську столицю. Автори схвально відгукуються про Київ і дають рекомендації з орієнтування в місті: куди піти, що подивитися, де й що смачно поїсти. «Після десятиліть радянського панування Київ перетворився на одне з найяскравіших міст ХХI ст.», — зазначає The New York Times.

Американська газета пише, що у зв’язку з Євро-2012 приймаюче місто стало модним і магнітом притягує до себе увагу тисяч туристів з усього світу. А позитивні й захоплені відгуки про проведення турніру в зарубіжних медіа додали «плюсів» і до міжнародної репутації країни.

У списку рекомендованих місць від The New York Times, які обов’язково треба відвідати в Києві за 36 годин, — центральний майдан Незалежності, головний храм країни — Свята Софія, у якому панує атмосфера середньовіччя, і Києво-Печерська лавра. Автор радить оглянути також мініатюри майстра-самоука Миколи Сядристого, що створив шедеври, які треба розглядати під мікроскопом. Ба більше, тут знайдеться ще чимало цікавого для любителів старовини — у місті є печери, церкви й пам’ятки історії, а також багато захоплюючих леґенд.

Серед видатних прогулянкових місць — навіть чудовий Труханів острів, який розмістив тисячі шведів у фан-кемпінґу під час Євро-2012. Понад те, цей острів, улюблене місце відпочинку городян і гостей, видання називає «Ріо на Дніпрі» із прекрасними краєвидами й атмосферою. Що ж до самих киян, то The New York Times описує їх як людей із «гарним почуттям гумору й безмежною жагою розваг». Крім того, у місті вирує активне нічне життя. А тому столиця України стала містом-магнітом, куди європейці та росіяни приїжджають на вікенд.

Автор не обминув ува­гою й гастрономічну частину екскурсії. І перераховує головні страви традиційної української кухні, яка запам’ятається гостям не менше, ніж історичні пам’ятки. Видання зазначає, що в Києві зростає нове покоління шеф-кухарів, яке впроваджує новітні підходи у сфері української кухні. «Порадник» запрошує також відвідати Бессарабський ринок — головне місце, де можна придбати й навіть продегустувати делікатеси. Загалом, для тих, хто приїжджає вперше, місто виглядає як різнобарвна «українська писанка» — із яскраво розфарбованими будинками й золотими куполами на пагорбах Дніпра.

 New York Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply